INTERJERO DIZAINO PROJEKTAVIMAS

Ne paslaptis, jog pasitikėjimas ir bendradarbiavimas tarp kliento ir dizainerio veda link geriausio rezultato. Kurdami interjero projektą didžiausią dėmesį skiriame bendravimui su užsakovu, įsiklausimui į jo norus ir svajones. Kūrybinga ir ambicinga  „LAPUKAS IR PIEŠTUKAS“ komanda nekantrauja sukurti Jūsų svajonių namų viziją ir ją įgyvendinti. 

Savo klientams siūlome ne tik įdomius, originalius, bet ir praktiškus erdvių planavimo, apšvietimo bei dekoravimo sprendimus, labiausiai tinkančius jų būstui. Pagrindinė mūsų veikla –  individualių gyvenamųjų interjerų projektavimas, projekto rengimas ir autorinė priežiūra, konsultacijos interjero dizaino klausimais. 

Interjero dizaino projektas susideda iš keliolikos dalių: 

▪interjero koncepcijos pateikimas (idėjos, analogai, pavyzdžiai) ▪erdvių ir patalpų funkcinis zonavimas ▪3D vizualizacijos, stilistiniai koliažai ▪projektuojamų naujų/griaunamų pertvarų planas ▪detalus baldų išdėstymo planas ▪lubų ir grindų planas ▪sienų apdailos išklotinės ▪apšvietimo/elektros planas ▪santechnikos įvadų planas ▪mazgų ir detalių brėžiniai ▪apdailos medžiagų parinkimas ▪baldų/santechnikos prietaisų parinkimas ▪šviestuvų/dekoro detalių ir interjero aksesuarų parinkimas ▪autorinė projekto priežiūra. 

Galutinė projekto kaina priklauso nuo pasirinktų paslaugų. 

Sekite naujienas mūsų facebook puslapyje arba instagram paskyroje!

Kreipkitės į „LAPUKAS IR PIEŠTUKAS“ komandą. Mūsų kontaktai: el. paštas- info@lapukasirpiestukas.lt , mob. tel. +370 623 17102